Заказать звонок

МАГІСТР МАГІЇ ОЛЕКСІЙ ЄЛАГІН: «ЗАВЖДИ ГОВОРІТЬ ЛИШЕ ПРАВДУ!»

Діти часто дивують своїх батьків. Насамперед запитаннями. Маленький Олексій Єлагін у ранньому віці більше розповідав дорослим, аніж запитував сам. Наприклад, йдучи з мамою по вулиці, помічав над головами людей різного кольору «кулі» і щиро розповідав про те. Мама з того приводу анітрішечки не лякалась: вона народилася у родині народних цілителів, з юних літ так багато наслухалася про різні дива… З покоління в покоління її предки та й родичі по лінії чоловіка присвячували своє життя охороні людей від темних сил: знімали зурочення, всілякі підсипання, підливання, одне слово, допомагали людям позбавитися всіляких негативів.


– Коли мені було років 16-17-ть, – розповідає Олексій, – я почав задумуватися, чому люди чинять у своєму житті так чи інакше. Тоді ж прийшло велике бажання: о, як би було добре, якби всі люди стали добрими й щасливими!


Та як здійснити ту велику юнацьку мрію? Олексій всерйоз замислився над цим питанням. А саме життя посилало вчителів. Першим був Валерій Іванович Зуб – потомственний волхв, носій прадавнього арійського знання. Він навчав свого учня давнім слов’янським обрядам, передавав віковічну мудрість предків про те, як належить достойно жити у цьому прекрасному світі. А далі було навчання у школі відомої в Радянському Союзі цілительки Джуни.


Ось уже більше 20 років Олексій на невидимому плані бореться за щастя, здоров’я, матеріальний добробут людей. Про себе каже: «Я – воїн. І своє призначення вбачаю в тому, щоб захищати людей від чорної магії».


«КИІВ – НЕНАЧЕ ШАХМАТНА ДОШКА…»


…Більше семи років проживає Олексій Єлагін у Києві. Про наше місто зауважує:


– Київ – неначе шахматна дошка: у нашій столиці приблизно однакова кількість «темних» і «світлих» місць. Є й нейтральні зони. А є й відверто негативні місця, які притягують аварії й смерті.


Йому дано бачити те, що непідвладне звичайній людині. Як кажуть, кожному своє. Однак у випадку з Олексієм, маємо констатувати його рідкісний дар. Його юнацька мрія збувається: багато років поспіль він допомагає людям стати здоровими, щасливими. Останнім часом Олексій Вікторович надто пов’язує гармонійний стан людини зі станом простору, в якому живе та людина. Отже, починаючи працювати над розв’язанням певної проблеми, він насамперед з’ясовує, в якому просторі живе людина.


– Якщо бруд на фізичному плані неприпустимий, то так само неприпустимим є бруд і на тонкому плані. Що я маю на увазі? Насамперед погані думки, заздрість, сварки, які насправді нікуди не зникають, а осідають в приміщеннях, де ми перебуваємо: чи то в оселях, чи в офісах.


Тож магістр магії і воїн Світла Олексій Єлагін вважає, що цей бруд треба постійно «вимітати» з душі і з голови, пильно стежачи за своїми думками й почуттями.


БУДІВЕЛЬНИКИ ЧАСОМ НЕ ЗНАЮТЬ, ЩО ТВОРЯТЬ…


Проте часом людське життя складається так, що самостійно уже й не впоратись з тим енергетичним брудом, що накопичився і в душі, і в просторі, де людина мешкає.


Олексія запрошують для очищення осель, офісів і навіть автомобілів, коли відчувають, що самі уже не в змозі встановити рівновагу.
Нині ж, коли люди масово почали купувати житло, запитань до магістра магії побільшало. Люди цікавляться, в якому районі краще купити для їхньої сім’ї квартиру, чи можна переїхати в квартиру, де раніше мешкали люди. Олексій ретельно вивчає кожну конкретну ситуацію.


– Я чітко знаю зони, несприятливі для людського життя, – розповідає Олексій Єлагін. – Зазвичай дивлюся, на якому місці стоїть будинок. Якщо зона в межах норми, то шукаю проблему в іншому. Наприклад, з’ясовую, як будувався той будинок. Дуже часто буває, що будівельники обходять податкову службу, порушують законодавчі норми, закон, підкупляють людей. І всі ці злочини «вбирає» в себе будинок. Тож немає нічого дивного у тому, що в недавньому минулому щаслива сім’я у новій квартирі починає серйозно хворіти.


ЗА ВСІ ДУМКИ І ПОЧУТТЯ ПОТРІБНО ВІДПОВІДАТИ!


Тож як підтримувати енергетичну рівновагу у власній оселі, аби не довелося влаштовувати «генеральне прибирання»? На це запитання Олексій Єлагін відповідає коротко: «Є одна універсальна рекомендація: ніколи не роби зла – і все у тебе складеться добре!» Зазвичай він розповідає своїм клієнтам, як належить себе поводити у власному домі, аби не забруднювати його.


Магістр магії дає, здавалося б, відомі всім поради: нікого не обдурюй, не кради, не вживай поганих слів. Особливу увагу звертає на необхідність завжди говорити правду.


Щодо останнього зауважує:


– Якщо людина перестане обдурювати інших і себе, а стане говорити правду, її життя кардинально зміниться в інший бік, навіть у дрібницях.

ЦЕ ЩАСТЯ – ЖИТИ НА СВІТАНКУ!


Олексій Єлагін знає багато таємниць про людину й наш світ. От приклад: усі ми майже забули про «кінець світу», якого чекали в минулому році. Хіба що хтось при нагоді може закинути: мовляв, нічого тоді не трапилося. Чуючи таке, магістр магії поспішає запевнити: «Час темних сил закінчився 21 грудня 2012 року. Фактично тоді закінчилася ніч Сварога і почався День Сварога. Зараз на енергетичному рівні наша планета переживає прекрасну пору світанку. Зникає ніч – приходять інші енергії, з’являються інші стихії, інші поняття і цінності. Люди мають усвідомити, що сьогодні, як ніколи раніше, так багато передумов для радісного життя. Потрібно пильніше придивлятися до світу, дякувати за цю можливість жити на світанку нової прекрасної епохи – Дня Сварога!Світлана НЕДІЛЬКОИнтервью газете «Улюблена газета», город Черкассы №237 от 20.09.2013 года.


консультация

Надоело быть бедным и больным?? Звони:

(050) 475-53-02    (097) 546-20-32 (044) 228-73-76

Я ВАМ ПОМОГУ!

Обратный звонок